قانون جذب

دانلود رایگان سابلیمینال مسیج ثروت و موفقیت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در این بخش علاوه بر دانلود رایگان سابلیمینال ثروت ، پول ، موفقیت مقاله ای در مورد سابلیمینال ثروت یا محرکهای ذهنی برای دست یابی به ثروت آشنا می شویم در مقاله ی سابلیمنال مسیج که در قبل منتشر شده در مورد تعریف دقیق سابلیمینال و همچنین در مورد کاربردهای آن اطلاعات جامعی را کسب کردیم.

در این مقاله شما آموزش می گیرید که چطور با گوش کردن به فایلهای سابلیمینال ثروت و فراوانی، به کسب پول و ثروت خواهید رسید.

یاد می گیرید که این فایلها چطور باعث می شوند که باورهای محدود کننده تان که نسبت به پول دارید را تغییر دهید و به زندگی پر از رفاه دست یابید.

 

نمونه فایل سابلیمینال ثروت

 

دانلود فایل صوتی سابلیمینال ثروت

همان طور که می دانیم برای آنکه پول و ثروت در زندگی سرازیر شود در ابتدا باید نوع تفکرات و اندیشه هایمان را نسبت به پول تغییر دهیم. الگوهایی که از قبل در ذهن ما نسبت به پول وجود دارند کاملا اشتباه بوده و در واقع همه این اطلاعات در طول دوران زندگیمان در اثر تکرار در ضمیرناخودآگاه مان ذخیره شده و به صورت باوری سخت و مقاوم درآمده اند.

گاها شنیده ایم که شخصی می گوید اول ثروتمند شوم بعد اخلاقم و روحیاتم را تغییر می دهم در صورتی که اگر  مانند ثروتمندان فکر نکنیم و عمل نکنیم هرگز به ثروتی دست نخواهیم یافت.

برای این کار باید الگوها و برنامه های کهنه و باورهای محدود کننده در ضمیرناخودآگاه را تغییر دهیم الگوهای منفی که نسبت به پول از دوران کودکی تا به امروز همراه ماست خیلی قوی و قدرتمند در ضمیرناخودآگاه ذخیره شده.

اما چطور می توان تغییرات را ایجاد کرد و برنامه های ذهنی نسبت به پول را تغییر داد؟ چطور می توان بر کوه یخی و محکم ضمیرناخودآگاه تاثیر گذاشت؟ چطور می توان باورهای مثبت را جایگزین باورهای منفی کرد؟

در ابتدا باید هر فرکانسی که نسبت به پول و فراوانی ها می فرستید و همان را جذب ضمیرناخودآگاه می کنید، تغییر دهید و از نو همه را بسازید و برنامه ریزی کنید. و کنترل ذهن خود را در دست بگیرید.

یکی از روشهایی که امروز خیلی مورد توجه دانشمندان و روانشناسان قرار گرفته است فایلهای صوتی سابلیمینال ثروت است. این فایلها مقاومتی که در ضمیرناخودآگاه در مورد ثروت و دارایی وجود دارد را کم کم از بین می برد.

با تکرار و گوش کردن مداوم به فایلها بعد از مدتی متوجه تغییرات ذهنی خود نسبت به پول می شوید و سپس عملکردتان بهبود می یابد و در دنیای بیرونی شما تغییراتتان کاملا مشخص می شود و حتی اطرافیان نیز متوجه این تحولات مثبت در شما می شوند.

این امواج صوتی ضمیرآگاه را دور می زند و از آن عبور می کند و مستقیم بر ضمیرناخوداگاه تاثیر می گذارد جملاتی که در فایلها گفته می شود به سختی شنیده می شود اما ضمیرناخودآگاه کاملا واضح آنها را متوجه می شود که با مرور زمان کوتاهی این امواج تاثیرات خود را بر ذهن می گذارند.

فواید فایلهای سابلیمینال ثروت

با تکرار انجام تمرینات و گوش کردن به فایلها، به آهستگی باورهای منفی و محدود کننده ی شما تغییر می کند تا جایی که بعد از مدت کوتاهی خودتان متوجه این تغییرات مثبت در دنیای بیرونی می شوید در اصل شما در حال اصلاح دنیای درون خود یا همان باورها هستید باورهایی که باید شکسته شوند و از نو ساخته شوند.

حالا که باورها در حال تغییرات هستند ذهن کم کم به الگوها و برنامه های جدید فکر می کند فرصتهایی که برای به دست آوردن پول هستند را به خوبی شناسایی می کند و قدرت تجزیه و تحلیل امور مالی بالا می رود.

بعد از مدتی شما خودتان خلق کننده ی فرصتهایی می شوید که شما را به پول و ثروت بیشتر می رساند. ایده های ناب به سراغتان می آید و آهنربای جذب ثروت های عظیم خواهید شد.

 از همه مهمتر اینکه هماهنگ با ذهن خود و خواسته های مالی خود می شوید. بر فرض مثال اگر ماشین و یا خانه ای می خواهید خریداری کنید به دنبال راهها هستید نه به دنبال موانع. شهودتان بسیار قوی می شود و شما به راه هایی فکر می کنید که شما را به خواسته تان برساند. و قانون جذب اینجا شما را یاری می کند و ثروت در زندگی شما جریان می یابد.

به طور خلاصه می توان گفت پیامهای سابلیمینال ثروت باعث تغییر باورها در ضمیرناخودآگاه می شوند سپس ذهن شما با خواسته تان هماهنگ می شود و ارتعاش صحیح را به جهان می فرستید و بر اساس قانون قدرت مند جذب آنچه که از فراوانی و ثروت خواسته اید به سمت شما می آید.

نحوه ی استفاده از پیامهای سابلیمینال ثروت

این امواج ذهنی از قدرت تاثیر گذاری بالایی برخوردار هستند بنابراین در خانه یا پشت میز کار خود از این فایلها استفاده کنید. بهتر است در هنگام رانندگی از فایلها استفاده نکنید. از هدفون استفاده کنید و بدن خود را در آرامش و سکون قرار دهید چون تن آرامی ریلکس بودن شرط اول ورود شما به ضمیرناخودآگاهتان است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن