قانون جذب

مستند فیلم راز قانون جذب راندا برن

در این بخش از سایت متا راز مستند ، فیلم مستند گونه راز راندا برن رو به صورت دوبله و زیر نویس به صورت رایگان برای شما قرار دادیم که امیدوارم از دیدن آن لذت ببرید .

مستند راز در سال 2006 به تهیه کنندگی خانم راندا برن تولید و روانه بازار شد.
در این مستند افراد موفق و تاثیر گذاری شرکت کرده و تجربیات خود را درباره راز قانون جذب به اشتراک گذاشته اند.
اساتید مانند باب پراکتور،مایکل برنارد بکویت ، تی هارو اکر ، لس براون ، جو ویتالی ، جان هاکلین و ..

دانلود فیلم راز راندا برن زبان اصلی زیر نویس فارسی

دانلود فیلم و مستند راز راندا برن با دوبله فارسی

مستند راز راندا برن

مستند راز راندا برن

افراد بزرگی چون افلاطون و ادیسون و انیشتین و شکسپیر و ….از رازی برای موفقیت هایشان آگاه بودند که امروزه این راز بر هیچ کس بسته و پوشیده نیست. امروزه مستند فیلم راز و کتاب راز در اختیار همه ی مردم جهان قرار گرفته است. و همه می توانند با دیدن مستند فیلم راز شروع خوبی برای موفقیت در همه عرصه های زندگی داشته باشند.

فایل صوتی

هدف خانم راندا برن از تولید فیلم راز این بود که مردم عادی جامعه از قانون به نام قانون جذب و قدرت ارتعاش با خبر شوند.
به طور کلی مستند راز راهکاری عملی و دقیق برای به موفقیت رسیدن در زندگی را آموزش نمیدهد و هدف این فیلم فقط آگاهی از وجود قانون جذب است.

این مستند که تمرکز آن در مورد آگاهی از قوانین حاکم بر جهان است که با دانش بر این قوانین به موفقیت و شادی و سعادت ابدی خواهیم رسید توسط افرادی بیان میشود که شاگردان بسیار زیادی را از فقط و زندگی نا امید کننده نجات داده اند. به طور مثال خانم استر هیکس که در مستند راز شرکت کرده است سالهاست قانون جذب را به صورت تخصصی تدریس میکند و افراد زیادی نتایج بزرگ را در زندگی شان دیده اند.

هدف از تولید این مستند چه بوده است

 به صورت کلی هدف راندا برن را از تولید فیلم راز افشا رازی است که آن را قانون جذب مینامیم در این مستند به دفعات زیاد اساتید موفقیت تاکید میکنند که این جهان را یک دنیایی صرفا فیزیکی نبینید و اگر میخواهید به موفقیت و آرامش برسید کمی درباره قدرت افکار و ذهن خود بیشتر تحقیق کنید .

به طور مقال باب پراکتور برای اثبات وجود راز قانون جذب میگوید 98 درصد افراد جهان برای 2 درصد از افراد جهان کار میکنند و این یک فاجعه است چرا که فقط 2 درصد از افراد جهان که اتفاق موفق و ثروتمند هم هستند از وجود قانون جذب و ارتعاش ذهن با خبر هستند .

باب دویل در مستن راز میگوید برای کائنات اندازه مفهموی ندارد بلکه همه این موضوعات در ذهن شما این گونه است اگر احساس کنید به هر چه میخواهید رسیده اید راز قانون جذب که مرتبط با کائنات است بی در نگ جواب شما را خواهد داد.

خلاصه فیلم راز

بزرگترین راز زندگی قانون جذب است قانون جذب میگوید که افکار مشابه همیدیگر را جذب میکنند اگر شما همواره درباره بیماری صحبت کنید همیشه بیمار خواهید بود یا اگر شما هموراه درباره فقر صحبت کنید تاراحتی و بدبختی را جذب خواهید کرد .
ذهن شما مانند برج فرکانس رادیویی ارتعاشاتی را به جهان ارسال میکند و همان نوع ارتعاش در زندگی شما به صورت فیزیکی پدیدار میشود. پس هر چه بیشتر روی موضوعی تمرکز کنید همان در زندگی واقعی شما پدیدار خواهد شد.

نتیجه گیری کلی از فیلم

افراد زیادی پس از دیدن فیلم و مستند راز زندگی خود را متحول کرده اند البته این حرف به معنای این نیست که مستند راز به شما تکنیک های موفقیت و ثروت را می آموزد بلکه ذهن شما را از وجود قوانینی نامریی آگاه میساز که شما پس از آن میتوانید با مطالعات بیشتر این قانون و راز را در زندگی کشف و با به کار گیری آن زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن