سبک زندگی

معرفی کتابی برای موفق شدن جادوی فکر بزرگ

در این بخش از سایت متاراز در مورد کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ اثر دکتر د. شوارتز اطلاعات ارزنده ای را به شما عزیزان می دهیم این کتاب گنجینه ای ست از موفقیت کسانی که بزرگترین مغزهای متفکر و موفق جهان هستند.

کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ یکی از برترین کتابهایی است که با مطالعه آن به موفقیت هایی از جمله بهبود مسائل مالی و بهبود روابط عاطفی، و تحولات و تغییرات فردی دست پیدا می کنیم.

کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ

کتاب جادوی فکر بزرگ دیوید جوزف شوارتز که یکی از برترین کتابهای روانشناسی موفقیت و انگیزشی در عرصه ی تحولات فردی و اجتماعی است توسط دکتر دیوید جوزف شوارتز نوشته و چاپ شده است.

این کتاب در مورد قدرت ذهن و چگونگی استفاده از آن توضیح می دهد. دکتر شوارتز تلاش دارد که به مخاطب توضیح کامل دهد که ذهن انسان منبع دست یابی او به تمامی خواسته هایش است.

از نظر وی درست است که موفقیت انسان به هوش او نیز بستگی دارد اما قبل از هر چیز و عامل مهمتر از هوش میزان تفکرات و نوع اندیشه های هر فردی است. که تجربه های زندگی را با قدرت ذهن خود به موفقیت تبدیل می کند یا با ترس و دودلیها گذران زندگی می کند.

در کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ به ایجاد تمرکز ذهنی برای نیل به اهداف بزرگ بسیار تاکید شده است. دکتر شوارتز تمرکز ذهنی را یکی از عوامل مهم دست یابی به موفقیت های مختلف می داند. با ایجاد تمرکز به ذهن اجازه می دهیم که راههای رسیدن به آنچه که طلب کرده ایم به ما نشان داده شود و در صورت داشتن تمرکز است که می توانیم مسیر های درست را از نادرست تشخیص دهیم.

دکتر شوارتز تعاملات بسیاری با افراد موفق جامعه داشته و در تمامی آنها یک نکته را مشترک می داند و آن هم باور و ایمان به خود و باور و ایمان به اهداف را معتقد است. این را به طور واضح در کتاب جادوی فکر بزرگ درمیابید.

در کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ نویسنده به شما راهها و شیوه های بسیار سودمندی را برای درست فکر کردن و اندیشه های بزرگ داشتن آموزش می دهد، و به شما توضیح می دهد که چطور از تواناییهای خود استفاده کنید و سپس عمل کنید تا موفقیت، شادکامی و رضایتی را که برای شما ارزشمند است، برای خود کسب کنید.

در هر فصل از کتاب شیوه ی زندگی افراد موفق و نحوه ی دست یابی آنها به این موفقیت ها را می خوانید و می توانید در مورد آنها فکر کنید و به نوعی الگوبرداری کنید اگر آنها توانستند شما هم می توانید. کتاب جادوی فکر بزرگ را مانند یک ابزاری برای دست یابی به موفقیت و رضایت در زندگیتان بدانید این کتاب اثبات می کند که فکر و اندیشه انسان برای رسیدن به اهداف و خواسته هایش جادو می کند.

بسیاری از افراد موفق در جوامع مختلف با خواندن این کتاب به موفقیت های بزرگی چون آرامش و شادکامی، فروش بیشتر، درآمد عالی، و … دست یافتند.

مطالبی که در کتاب جادوی فکر بزرگ می خوانید:

1. به موفقیت های خود ایمان داشته باشید.
2. با بهانه تراشی ها و بیماریها و شکست ها مقابله کنید.
3.به خود باور داشته باشید و ترسها را از بین ببرید.
4. چگونه بزرگ فکر کنیم.
5. چگونه به تجسم خلاق دست پیدا کنیم.
6. شخصیت شما تابع اندیشه های شماست.
7. بر محیط پیرامون خود مسلط باشید و بهترین باشید.
8. از نگرشهای خود حامیان سرسختی بسازید.
9. به مردم احترام بگذرید و آنها را دوست داشته باشید.
10. عادت به حرکت و عمل پیدا کنید.
11. چگونه از شکستها، پیروزی و موفقیت بسازیم.
12. هدف را جایگاهی برای انگیزه و موفقیت خود قرار دهیم.
13. رهبران چگونه فکر می کنند و بزرگ می اندیشند.

بخشی از کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ

بخشی از کتاب جادوی فکر بزرگ

موفقیت به مفهوم برخورداری از بسیاری مواهب است ؛ از جمله : رفاه در زندگی ، خانه ی مناسب، استفاده ازتعطیلات، مسافرت، جدیدترین امکانات، امنیت مالی و بهره مند ساختن فرزندان از بیشترین امتیازها. موفقیت یعنی کسب احترام ، بزرگی و عزت در محیط کار و درعرصه ی اجتماع . موفقیت یعنی آزادی، رهایی ازنگرانی، سرخوردگی و شکست . موفقیت یعنی احترام به خویش؛ دیدن آنکه زندگی پیوسته شادمانه تر و رضایت بخش تر می شود و میتوان برای آنهایی که مسئولیت شان بردوش ماست ، کاری کرد.

موفقیت یعنی پیروزی…

فایل های صوتی خودهیپنوتیزم

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن