سبک زندگی

دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

نکات برگزیده مطلب
 • اسکاول شین معتقد است که برای موفقیت در این بازی ساده باید قوانین درست را یاد بگیریم. از آنجایی که هر چه را بکاریم همان را درو خواهید کرد پس باید مراقب اعمال، رفتار، و کلام خود باشیم تنفر، تنفر می آفریند و عشق، عشق و صلح و صفا می آفریند

دانلود رایگان کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

درباره کتاب چهار اثر

متا راز مرجع فایل های خود هیپنوتیزم صوتی در این بخش کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین را ارایه داده است. این کتاب که از محبوبیت بی نظیری در ایران و جهان برخوردار است توانسته زندگی افراد زیادی را تحت تاثیر قرار دهد. امیدواریم که با گوش کردن به این کتاب عالی که یکی از بهترین آثار اسکاول شین است  تاثیر شگرفی در زندگی خود ایجاد کنید.

دانلود این کتاب کاملا رایگان است و در صورتیکه که کتاب خاصی مد نظر دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید همچنین در صورتی که سوالی درباره کتاب چهار اثر از اسکاول شین یا موارد دیگری بود حتما نظرات خود را ارسال کنید.

کتاب چهار اثر ازفلورانس اسکاول شین شامل چهار بخش زیر است:

 1. بازی زندگی و راه این بازی (سال انتشار 1925)
 2. کلام تو، عصای معجزه گر توست! (سال انتشار 1928)
 3. در مخفی توفیق (سال انتشار 1940)
 4. نفوذ کلام (سال انتشار 1959)

این کتاب در سال 1989 برای اولین بار در ایران منتشر شد. کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین دارای 4 فصل و 56 درس می باشد که نام  4 فصل این کتاب نام همان چهار اثری است که این کتاب از آنها الهام گرفته است. این کتاب توسط سعید عسگری تهرانی ترجمه شده و  گوینده این کتاب خانم مریم رضایی است.

دانلود کتاب چهار اثر اسکاول شین از زیر

دانلود رایگان کتاب چهار اثر از اسکاول شین

 

 

دانلود قسمت اول دانلود قسمت دوم دانلود قسمت سوم دانلود قسمت چهارم دانلود قسمت پنجم دانلود قسمت ششم دانلود قسمت هفتم دانلود قسمت هشتم دانلود قسمت نهم دانلود قسمت دهم دانلود قسمت یازدهم دانلود قسمت دوازدهم دانلود قسمت سیزدهم دانلود قسمت چهاردهم دانلود قسمت پانزدهم دانلود قسمت شانزدهم دانلود قسمت هفدهم دانلود قسمت هجدهم

 

خود هیپنویتزم صوتی

 

 

فهرست کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین عبارت است از:

اثر اول: بازی زندگی و راه این بازی

 1. بازی
 2. قانون توانگری
 3. نفوذ کلام
 4. قانون عدم مقاومت
 5. قانون کارما و قانون بخشایش
 6. سپردن بار (تاثیر بر ذهن نیمه هوشیار)
 7. عشق
 8. شهود و یا هدایت
 9. بیان کامل نفس یا طرح الهی
 10. تکذیبها و تاییدها

اثر دوم: کلام تو عصای معجزه گر توست!

 1. کلام تو عصای معجزه گر توست
 2. کامیابی
 3. توانگری
 4. شادمانی
 5. عشق
 6. ازدواج
 7. بخشایش
 8. عبارات خردمندانه
 9. ایمان
 10. از دست دادن
 11. دین
 12. فروش
 13. مصاحبه ها
 14. هدایت
 15. حمایت
 16. حافظه
 17. طرح الهی
 18. سلامت
 19. عناصر
 20. سفر
 21. متفرقه
 22. نتیجه گیری

اثر سوم : در مخفی توفیق

 1. در مخفی توفیق
 2. خشتهای بی کاه
 3. پنج تن از ایشان دانا بودند
 4. چه انتظاری دارید؟
 5. بازوی بلند خدا
 6. بر سر چند راهی
 7. از دریای سرخ خود چگونه می توان گذشت؟
 8. پاسبان دروازه
 9. راه فراوانی
 10. محتاج به هیچ چیز نخواهم بود!
 11. با اعجاب بنگر!
 12. غنیمت خود را در یابید؟
 13. نهرهایی در هامون
 14. مفهوم باطنی سفید برفی و هفت کوتوله

اثر چهارم: نفوذ کلام

 1. حربه هایی که تو نمی شناسی
 2. اینک شما را قوت می بخشم
 3. قوی باش و نترس
 4. جلال خداوند
 5. آرامش و توانگری
 6. فرصت بزرگ شما
 7. زنها مضطرب نشوید!
 8. بی باکی
 9. پیروزی و توفیق

 

در ادامه به بررسی نکات و جملات مهم کتاب چهار اثر از اسکاول شین میپردازیم با ما همراه باشید.

اسکاول شین هنرمند و معلمی بود که به تدریس معنویت و قوانین زندگی می پرداخت و به زبان ساده ای این آموزشها را در دسترس عموم قرار می داد.

در این مقاله شما با آثار و کلام اسکاول شین آشنا می شوید او به شما یاد می دهد که چگونه از نفوذ کلام خود استفاده کنید و در بازی زندگی موفق و ثروتمند باشید.

چکیده ای از کتاب چهار اثر

اسکاول شین معتقد است که برای موفقیت در این بازی ساده باید قوانین درست را یاد بگیریم. از آنجایی که هر چه را بکاریم همان را درو خواهید کرد پس باید مراقب اعمال، رفتار، و کلام خود باشیم تنفر،  تنفر می آفریند و عشق، عشق و صلح و صفا می آفریند.

و همچنین نکته مهم دیگری که اسکاول شین بیان می کند این است که ذهن و افکار ما مهمترین نقش را در زندگیمان دارا هستند. به هر چیزی که فکر می کنیم چندی بعد همان را در زندگی خود آفریده ایم.

 

اغلب مردم فکر می کنند که زندگی میدان جنگ است اما این طور نیست زندگی فقط یک بازی ساده است.

اسکاول شین

 

برای موفقیت در زندگی باید قوه ی تخیل را پرورش دهیم، قوه ی تخیل مثبت همواره در زندگیمان نقش مهمی را ایفا می کند باعث به وجود آمدن ثروت، سلامتی، آرامش و تمامی خواسته هایمان می شود.

باید در بازی زندگی برنده شد. برنده شدن هم فقط و فقط با تخیلات مثبت و افکار مثبت به ثمر می رسد.

به هر چیزی که در دنیای درون فکر کنیم و تخیل کنیم دیر یا زود در دنیای بیرونی هم خودش را متجلی خواهد کرد.

طرح الهی

طرح الهی یا همان هوشیاری برتر در وجود همه انسانها قرار دارد که همان ذهن هوشیار نامیده می شود، وقتی به عدالت خداوند و زمانبندی او برای رسیدن به اهداف ایمان داشته باشیم و بدانیم که وقتی از صمیم قلب هر چیزی که طلب کرده ایم را به دست می آوریم، پس این باور قلبی ما را به خواسته هایمان می رساند. و این باور قلبی سبب میشود که به شهود و الهامی که به ما می شود پاسخ مثبت دهیم و آن را وارد زندگیمان کنیم. دیدن و درک شهود و عدم مقاوت در برابر این الهام قلبی بسیار مهم است.

به الهام قلبی خود ایمان داشته باشیم.

اگر می خواهیم زندگی سرشار از آرامش و خوشبختی داشته باشیم باید به ذهن نیمه هوشیار خود نیز توجه داشته باشیم، ذهن نیمه هوشیار به خودی خود جهت و سمتی ندارد بلکه این ما هستیم که به آن جهت و هدف می دهیم. ذهن نیمه هوشیار همان تخیلات ما هستند شوخی هم با کسی ندارند هر خوراکی که توسط تخیلات به آن بدهیم دیر یا زود همان را برای ما محیا می کند.

بخواهید تا خواسته شما اجابت شود بجویید تا بیابید در بزنید که بی شک آن در به روی شما باز می شود

فقط خواسته و نیاز خود را بیان کنید خداوند این ذات لایتناهی همیشه بر صدد بر آورده کردن آرزوهای شماست. خداوند بخشنده است و شما دریافت کننده. خود را همیشه آماده ی دریافت و پذیرش نعمتها و برکتها و خواسته هایتان قرار دهید.

اگر می خواهید در بازی زندگی موفق باشید باید هر گونه ترس و دودلی را از ذهن نیمه هوشیار و تخیلات خود دور نگه دارید ترس عاملی است که باعث بی ایمانی می شود کسی که ترس را در خواسته هایش بگنجاند چیزی جز اتفاقات ناگوار و بد را تجربه نخواهد کرد.

 

جملات تاکیدی اسکاول شین

بلند تکرار کنید:

اکنون با بیان این کلام هر صفحه ی مغایر با ذهن نیمه هوشیارم را می پالایم و پاک می کنم. آنها غیر حقیقی هستند و خود آنها را به وجود آورده ام. اکنون به برکت وجود خدایی که همواره باقی است صفحات جدید و عالی خود را می سازم. صفحاتی که سلامتی و توانگری و ابراز وجودم  است.

 

مرگ و زندگی، در قدرت کلام نهفته است.

انسان می تواند هر آنچه حق الهی اوست با کلام خود به دست آورد. به شرط آنکه باور داشته باشد که خداوند روزی رسان است و به این کلام کاملا ایمان داشته باشد.

رازی که در باور و ایمان وجود دارد این است: هر آنچه که هنگام عبادت خداوند می طلبی باور داشته باش که آن را همین الان به دست آورده ای، باید طوری رفتار کنی که گویی قبلا آن را به دست آورده ای.

این نکته بسیار مهم است که اگر کسی موفقیت را بطلبد اما خود را برای شکست آماده کند به آنچه برایش تدارک دیده است می رسد.

قبل از اینکه خورشید طلوع کند تاریکی هست پس قبل از هر موفقیت بزرگی افکار موهوم و محدود کننده ای به سراغ انسان می آید در اینجا باید جملات تاکیدی مثبت را ادا کنیم تا افکار منفی که در ذهن نیمه هوشیار قرار دارند را از خود دور کنیم.

سپاسگذاری

شکر گذاری اصلی مهم در به دست آوردن آرزوهاست و همچنین باید چنان رفتار کنید که از قبل آنچه می خواهید را ستانده اید. این نکته باور و ایمان شما را قوی می کند و تدارکات لازم را آماده کنید مثلا اگر خانه ای برای خرید می خواهید شروع به خرید لوازم آن بکنید اینگونه ذهن نیمه هوشیار شما در حال آماده شدن برای دیدن خانه ی جدید می شود.

گاهی اوقات می شود که تزلزل و احساس ترس در وجود آدمی بسیار زیاد می شود در کنار جملات تاکیدی و ایمان به خداوند می توانید یاری بطلبید که برای شما دعا کند چون او وارد جزئیات موضوع نیست بنابراین او به خوبی می تواند خواسته ای که شما دارید را به شکلی مثبت و به بهترین شکل ممکن از خداوند بخواهد. ثروت، سلامتی، موفقیت در امور شغلی، یا هر چیز دیگری….

نفوذ کلام

مهره ی مار به تنهایی هیچ قدرتی ندارد، اما کلام و عقاید انسان در ذهن نیمه هوشیار امید می آفریند و همان برای او موفقیت و شانس می آورد و اقبال و موقعیت خوب را به سمت فرد هدایت می کند.

وقتی که خواسته ای داریم فقط به یک قدرت باید تکیه کنیم یعنی قدرت خداوند اگر در یک لحظه هم به خیر و هم به شر متکی باشیم پس تجربه های نادرست خواهیم داشت باید فقط و فقط به خداوند تکیه کنیم و کلامی را بر زبان بیاوریم که نشانه ی اعتقاد به این موضوع است.

وقتی که از چیزی می ترسید سعی کنید که سنگینی آن را با شهامت خود از بین ببرید دلیرانه به سمت آن کار بروید و آن را بی وزن کنید. و این خصلت شجاعت سبب می شود که نیروهای غیبی هم به سراغ شما بیایند و قدرت شما را چند برابر کنند.

نیروی کلام

برخی از مردم با اینکه از نیروی خارق العاده ی کلام آگاه هستند اما باز هم نمی توانند مراقب کلام خود باشند حتما افرادی را در کنارمان دیده ایم که مدام از بیماری و مصیبت سخت می گویند پس مطمئن باشید که در حال جذب اینها به زندگی خود هستند.

کلام خود را با طلب سلامتی و سعادت و برکت شروع کنید و همه اینها را به سمت خود جذب کنید.

جسم انسان با نیروی کلام تغییر و قدرت می یابد و بیماری و رنج را از ذهن هوشیار دور می کند. و اما برای شفای بدن ابتدا باید روح را درمان کرد. روح یا همان ذهن نیمه هوشیار باید از افکار منفی و مسموم دور باشد به عبارت دیگر دنیای درون را باید پر از انرژی و نور کنیم و افکار مثبت بسازیم تا جسم و دنیای بیرونمان هم شفا یابد و به سمت سعادت و خوشبختی باشد.

شما باید بدانید که باید با خداوند و نیروهای مثبت هماهنگ شوید و اینگونه روح خود را متصل به خداوند کنید و فاتح هر آنچه می خواهید شوید.

به دیگران محبت کنید.

انتقاد نوعی مشکل روانی است که کم کم باعث به وجود آمدن بیماری رماتیسم می شود زیرا حس ناسازگاری و بدبینی با دیگران و انتقادهای پی در پی و عدم توافق، خون را مسموم می کند و در مفاصل رسوب ایجاد می کند.

حسادت، نفرت، کینه، ترس و بدگمانی هر کدام خصوصیاتی هستند که باعث ناراحتی های جسمی مختلف می شوند زیرا هر یک از این خصوصیات از ذهن ناآرام به وجود می آید و ذهن ناآرام و رنجور هم جسم را بیمار و مریض می کند.

پس بدانیم تنها دشمن انسان در درون خود اوست. و هر ناهماهنگی و ناراحتی که شما دارید نشانه ی برهمریختگی درونیتان است.

برای همه از جمله دشمنانتان دعا کنید برایشان طلب خیر و برکت کنید و معجزه را خواهید دید.

برچسب ها

‫2 نظرها

 1. با سلام خدمت عوامل سایت متا راز خیلی خیلی ممنون بابت این کتاب که صوتی کردین من کتاب هایی زیادی میخونم و اعتقاد دارم که هر کتابی رو نباید وقت گذاشت ولی درباره چهار اثر از اسکال شین همه چی فرق میکنه واقعا این کتاب نگاه من رو نسبت به زندگی تغییر داد امیدوارم که موفق باشید کارتووون عالیه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن